خدمات پرینت سه بعدی

مشاهده نام پرینتر سه بعدی در میان 10 تکنولوژی برتری که اینده اقتصاد جهان را تغییر خواهد داد و همچنین استفاده وسیع از این تکنولوژی در کشور عزیزمان ایران نوید این مطلب را می دهد که مهندسین این مرز و بوم با در دست داشتن ابزار و بستر مناسب قادرند نبوغ و خلاقیت خود را در جهت تولید به نمایش بگذارند. در همین راستا متخصصان این شرکت چند سالی است جهت نمونه سازی و یا حتی تولید بخش های از محصولات خود از این تکنولوژی بهره می برند.

قابلیت ها و کاربری آسان پرینترهای سه بعدی موجب شده است کاربر این دستگاه با هر سطح از مهارت قادر به تولید قطعه و بهره مندی از آن باشد. اما بهره مندی حداکثری از این دستگاه و یا به زبان مهندسی کاربری با بازده بالا از این تکنولوژی مستلزم داشتن دانش و تجربه در مرحله طراحی قطعه و همچنین تنظیم پارامترهای گوناگون دستگاه جهت تولید هر قطعه با توجه به ساختار مکانیکی آن می باشد.

لذا مجموعه نامیک جهت در اختیار قرار دادن تجربه ی چندین ساله خود در عرصه تولید قطعات با پرینت سه بعدی، واحد ارائه خدمات پرینت سه بعدی را راه اندازی نموده است. آنچه خدمات پرینت سه بعدی مجموعه نامیک را متمایز کرده است قابلیت پرینت تخصصی قطعه از ابعاد کوچک 5 میلیمتر در 5 میلیمتر در 5 میلیمتر تا ابعاد بزرگ 500 میلیمتر در 700 میلیمتر در 500 میلیمتر با کیفیت سطح مناسب می باشد. (پرینت سه بعدی قطعات بزرگ و کوچک)

جهت استعلام قیمت و سفارش؛ فایل سه بعدی قطعه خود را با فرمت stl به آی دی تلگرام, @NAMEECphone یا شماره تلگرام 09194122457 ارسال فرمایید. همچنین جهت مشاوره در زمینه پرینت قطعه می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت با کارشناسان شرکت حاصل فرمایید.

نشانی: تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل سیدخندان - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - دانشکده برق - ساختمان صنایع - طبقه اول - واحد 120- کدپستی:1631714191
تلفن تماس: 88469082-021 / 6782968-0912
Email: info [at] nameec.ir