کسب مجوز دانش بینان توسط شرکت فناوران مکانیک و الکترونیک نصیر

شرکت فناوران مکانیک و الکترونیک نصیر مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی که محصولات و خدمات خود را با نام تجاری NAMEEC عرضه می کند مفتخر به دریافت مجوز دانش بنیان شد. این شرکت با هدف توسعه فناوری های مکاترونیکی و تامین نیاز صنعتگران و پژوهشگران کشور در این عرصه و با محوریت دانش دانشگاه و تجربه صنعت، اقدام به طراحی و ساخت سروو اکچویتورهای خطی و دورانی، تجهیزات آموزشی کنترل و مکاترونیک و ارائه خدمات در حوزه مکاترونیک (مکانیک، الکترونیک و کنترل) کرده است.
اکچویتور الکترومکانیکی مکانیزمی، تجهیزات آموزشی کنترل و مکاترونیک شامل سیستم کنترل موقعیت خطی، سیستم کنترل سرعت دورانی و همچنین سیستم کنترل حرارت از جمله محصولات دانش بنیان این شرکت می باشند.
شایان ذکر است متخصصان این شرکت در چند ماه اخیر به تکنولوژی کانولیتد کردن موتورهای جریان مستقیم جاروبک دار که انحصاراً در دستان تولیدکنندگان بزرگ موتور در دنیا می باشد دست یافته اند.
 

نشانی: تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل سیدخندان - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - دانشکده برق - ساختمان صنایع - طبقه اول - واحد 120- کدپستی:1631714191
تلفن تماس: 88469082-021 / 6782968-0912
Email: info [at] nameec.ir

  • اخبار
  • کسب مجوز دانش بینان توسط شرکت فناوران مکانیک و الکترونیک نصیر